איך להרוויח כסף מבלוג בתפוז

קיימות דרכים שונות ומגוונות לעשות כסף באינטרנט בתחומים שונים. תחום אחד מהם הוא כתיבת בלוגים. מה הם בלוגים למעשה? בלוג הוא יומן אינטרנט שבו אתם כותבים מנקודת המבט שלכם על כל נושא אפשרי בעולם- עצמכם, פוליטיקה, דת, מוזיקה וכו'. אנשים רבים מנהלים בלוג בעיקר בגלל פעולת הכתיבה וסידור המחשבות בשילוב עם אלמנט השיתוף. אם מעניין אתכם גם לנהל יומן ציבורי וגם להרוויח כסף באינטרנט המשיכו איתנו!

כמו שאנשים רבים מנהלים יומן אישי בכדי להיות במעקב עם הרגשות, דעות, זוויות ראייה , מטרות ועוד, כך אנשים יכולים לנהל בלוג באינטרנט.

לבלוגים מספר יתרונות:

  • קיימת האפשרות לקבל פידבק מהקוראים שלכם. אתם יכולים לתקשר באופן פתוח עם הקוראים ששכם בבלוג, להתנסח בצורה של דו שיח ולקבל מענה על שאלות או תהיות שיש לכם בעזרת הקוראים.
  • ההעלאות שלכם (פוסטים) מסודרים לפי תאריכים, כך אתם יכולים להיות במעקב בקלות על הפוסטים שאתם מעלים בניגוד לניהול יומן שגרתי.
  • אתם יכולים להוסיף בבלוג שלכם תמונות, סרטונים וקישורים לתכנים אהובים עליכם ולשתף את קוראיכם בתחומי העניין שלכם, ולפתח שיח משותף.
  • אתם יכולים לקרוא את הבלוגים של החברים שלכם, להתעדכן בחייהם ולהכיר אותם לעומק. בנוסף ישנה אפשרות להוסיף קישורים בבלוגים של החברים שלכם ובכך לעזור בפרסום הבלוגים שלכם.
  • אם יש לכם מטרה שאתם רוצים להשיג, ברגע שתפרסמו אותה בבלוג שלכם, אתם תקבלו עידודים מהקוראים הותיקים שלכם ותיצרו לעצמכם מחוייבות להשיג את המטרה הזו בין אם זה להיות במשקל מסוים, לעבור טסט או לקבל ציון גבוה במבחן- הבלוג יהיה לכם לעזר להשיג מטרות בחייכם.
  • כמובן שהיתרון הגדול ביותר בכתיבת בלוג בתפוז הוא עשיית כסף באינטרנט! תפוז משלם לכם כסף על כל 1000 כניסות שיש לכם לבלוג, כך שבין אם אתם רוצים לנהל בלוג בכל מקרה או ליצור מקור להכנסה משלימה האופציה קיימת עבורכם.
  • הכניסות לבלוג נחשבות ככניסות נפרדות גם אם אותו אדם נכנס לבלוג עשרה פעמים.
  • אתם לא מחוייבים לעדכן את הבלוג כל יום בכדי לקבל עליו תשלום, אפילו בימים שאתם לא מעדכנים אותו אנשים נכנסים אליו וקוראים ואתם עדיין מרוויחים כסף ולמרות זאת, ככל שתעדכנו את הבלוג שלכם יותר כך הסבירות שתרוויחו עליו יותר כסף עולה.
  • כל אחד יכול לפתוח בלוג. כמובן שזה לא אומר שכל אחד יקבל את אותם הרווחים- הכל תלוי בפופולאריות שלכם.

לסיכום, אם אתם מחפשים מקור להכנסה נוספת תוך כדי עשייה של משהו שאתם אוהבים, ניהול בלוג הוא הפתרון בשבילכם. היתרון הגדול הוא שאתם אלו שמחליטים כיצד לנהל אותו- אילו תכנים תפרסמו, כל כמה זמן תפרסמו ומה יהיה אופי הבלוג שלכם.

Leave a Reply

Your email address will not be published.