כיצד אפשר לשדרג את ערוץ היוטיוב בכדי להרוויח ממנו יותר כסף?

ניהול ערוץ יוטיוב הוא דרך טובה להרוויח כסף באינטרנט ויכול להיות מקור להכנסה נוספת או אפילו ההכנסה הבלעדית שלכם, הדבר תלוי רק במידת הפופולאריות שלכם- ככל שיש לכם יותר צפיות כך הסיכוי שלכם להרוויח כסף מפרסומות שממקמים בדפים שלכם גדל. אם אתם כבר מודעים לרווחיות שיכולה לנבוע מניהול ערוץ יוטיוב, התחלתם להעלאות סרטונים לערוץ שלכם ואתם מרגישים שנתקעתם עם כמות נרשמים/ צפיות קבועה המשיכו לקרוא את המאמר ותקבלו תשובות!

בין אם אתם חברים בתוכנית השותפים של יוטיוב (מאפשרת לכם להרוויח כסף באמצעות הצבת פרסומות בסרטונים שלכם- על כל קליק בפרסומת אתם מקבלים כסף) ובין אם אתם מעלים סרטונים במטרה לסחוף קהל גדול יותר אחריכם בכדי שתוכלו להצטרף לתוכנית השותפים, יש לנו מספר טיפים בכדי שתשדרגו את ערוץ היוטיוב שלכם ותתחילו להרוויח ממנו כסף:

  • תוכן ייחודי- כידוע לכם ישנם המון אנשים כיום שיודעים על היתרונות מניהול ערוץ יוטיוב ולכן נהיה קשה וקשה יותר להמציא תוכן מקורי. למרות זאת כל אדם הוא שונה, בעל חשיבה ייחודית לו ולכן חשבו על הדרך היצירתית שלכם להעביר מידע ותוכן בצורה מיוחדת. חשבו באילו סרטונים אתם הייתם רוצים לצפות. חפשו אותם ביוטיוב, אם הם קיימים- תצפו בהם ותבחינו איך אותו אדם יישם את הרעיון וחשבו על דרך שונה משלו למשוך את הקהל.
  • חשבו מחוץ לקופסא- צרו כל מיני סרטונים בכיוונים שונים, קבלו השראה מדברים שמצחיקים אתכם, מאמרים, חדשות, תוכניות פופולאריות בטלוויזיה…  ותראו אילו סרטונים מושכים את הקהל הכי רחב, כך תבינו מהי הדרך היעילה ביותר לצבור פופולאריות ומה אנשים רוצים לצפות ממכם.
  • תקבלו פידבק- תבקשו מהצופים להגיב על הסרטון שלכם. לפי התגובות תבינו מהם החולשות ומהם הצדדים החזקים שלכם ותיישמו אותם.
  • גיוון- חשבו על רעיונות שעדיין לא נעשו להם סרטונים בארץ, קבלו השראה מסרטונים מחו”ל- אם אתם תיהיו הראשונים שיתנו מענה לחיפוש של אנשים לסרטונים בעברית, אתם תצברו המון צפיות ורישומים במהירות. בנוסף, נסו לעשות סרטונים בעלי תוכן שונה מהרגיל שלכם, תפתיעו את הצופים וצרו עניין סביב הערוץ שלכם.
  • תעשו פינות- לדוגמא, תבטיחו לצופים שתעלו סרטונים בימים קבועים, ותזכירו להם כל סרטון על הימים האלה כך שהם ידעו שא’, אתם גם מחוייבים לערוץ שלכם ויש זרימה של תוכן וב’, הם יודעים מתי להגיע לערוץ ולצפות בסרטונים. כך אתם תיצרו קשר מבוסס וקרוב יותר עם הצופים שלהם, תיצרו הרגשת קרבה שתגרום להם לצפות בהעלאות שלכם באדיקות.

לסיכום, להרוויח כסף באינטרנט יכולה להיות משימה קלה למדי אם אתם יודעים מהו הכיוון שבו אתם רוצים ללכת. הדרך הכי טובה לדעת מה עובד בשבילכם היא ניסוי וטעייה- נסו להיכנס לראש של הצופים שלכם וסחפו סביבכם קהל יעד שמשדר על אותו גל שלכם, אוהב את התוכן שאתם מציגים ורוצה לצפות יותר ממנו. עם בסיס צופים קבועים אתם תוכלו להשיג פופולאריות להרוויח הרבה כסף מהאינטרנט!

Leave a Reply

Your email address will not be published.