ענף הנדל"ן מאז ומתמיד היה נושא חם בתחום ההשקעות גם בישראל וגם בעולם. למעשה יזמים ישראלים רבים מתחילים לעסוק בתחום מדי שנה וכיום כל מי שיש לו מעט כסף בצד שהוא חסך מתחיל לחשוב כיצד הוא משקיע אותו בנכס שיניב לו רווח ולא נותן לכסף סתם לשכב בחשבון ולהעלות אבק. יש יתרונות וחסרונות לכל סוג נדל"ן ולא תמיד מומלץ להיכנס לנדל"ן המסחרי על ההתחלה, אולם אם אתם נצמדים לחברת נדל"ן מנוסה או שכבר עשיתם את דריכת הרגל שלכם בעולם הנדל"ן כדאי לכם להתחיל לחשוב על משרדים להשקעה.

משרדים להשקעה – השקעה טובה?

בשעה טובה אתם רוצים לעשות את ההשקעה הבאה שלכם. ההתלבטות תמיד תהיה בין נדל"ן למגורים לבין נדל"ן מסחרי בכל הקשור למאמץ מינימלי במציאת שוכרים ורווח גדול יותר ביחס להשקעה שלנו. ובכן, משרדים להשקעה הפכו להיות משהו מאוד משתלם בשנים האחרונות בעיקר בשל התשואה הגבוהה שהם מספקים. היום ניתן להשקיע פחות מחצי מיליון שח במשרד בגודל סביר במיקום מרכזי ולגבות 2000-3000 שח שכירות ויותר (תלוי בעיר כמובן), אשר אותה הייתם גובים על דירה בשווי כפול. על כן יזמים ישראלים רבים מעדיפים להתחיל להשקיע ברכישת משרדים וקבלת תשואה גבוהה יותר. תוכלו גם לרכוש קומה שלמה של משרדים ולחלק אותה לכמה משרדים וכך להגדיל את אחוזי הרווח שלכם.

מציאת שוכרים ויתרונות השוכרים של בנדל"ן המסחרי:

ברכישת משרדים יש לכם מספר יתרונות שקשורים לשוכרים. השוכרים שלכם יהיו לרוב עצמאיים או בתי עסק שונים. מה שאומר שאלה לרוב יהיו אנשים עמידים או גופים שיכולים לגבי עזרה ומימון מהבנקים וגופים חיצוניים אחרים במקרה של אשראי לוחץ. מבחינתכם זהו שוכר טוב יותר מאשר משפחה ממוצעת שמתקשה להתקיים וחיה מחודש לחודש. בנדל"ן המסחרי גם נהוג לבקש שכירות לטווח ארוך בדרך כלל, לכל הפחות יותר משנה אחת, על כן בא גם היתרון שלכם בחיפוש שוכרים לעתים רחוקות יותר ופחות התעסקות ומאמץ והחלפת שוכרים לעתים קרובות.

חברת רפאל נדל"ן תשמח להיפגש אתכם ולהמליץ לכם על הנכס הבא שלכם להשקעה. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לקבוע פגישה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.