די להרפתקאות בתחום הכסף באינטרנט!

דיי להרפתקאות בתחום הכסף באינטרנט! תפסיקו להרוס את התחום ואת השם שלכם!
אני נמנע מהרפתקאות וסיכונים מיותרים בתחום הכסף באינטרנט ואני קורא לכולכם לעשות בדיוק את אותו הדבר !! יש כרגע כאוס בתחום אתרי השיווק הרשתי ואתרי ההשקעות האינטרנטיים והיום אני אזהיר ואלמד אתכם לגבי אופי ה"עסקים" המפוקפקים לעשיית כסף באינטרנט.

כל יום יוצאת תכנית חדשה ורבים מצטרפים ומשווקים אותה אפילו אם מראש ברור שהיא תכנית שהמוצרים בה לא מספיק טובים, ואנשים שלא מרוויחים בה כסף לא יישארו בשביל המוצר מפאת חוסר האיכות, אי היעילות והחסרונות הרבים. פעמים רבות יש לתכנית מודל לא יציב כמו לדוגמא מודל שמעניק למשתתפים אפשרות לשכפל את הכסף שלהם תוך שבוע בעבודה מפרכת כאשר למעשה אשר אינו יכול לעבוד לאורך זמן ממושך שכזה ובהשקעה מרובה. לבסוף התוצאה היא שאתם פוגעים בשם שלכם ובמצורפים שצירפתם שעלולים להפסיד גם את כספם.

זה הזמן להפעיל מחשבה ולבחון כל מיזם ומיזם לגופו בכובד ראש!
אל תלכו אחרי העדר ותזכרו שבמקום שבו יש כאוס יש הזדמנות, אבל היא צריכה להיות מחושבת ובעלת מודל עסקי יציב ומוכח. כולנו מחפשים תכנית רווחים שנוכל באמצעותה להתפרנס ולפרנס את בני משפחתנו ואת נכדנו בכבוד ולשנים רבות מאוד… למרות זאת, זה לא אומר שכל תכנית יכולה להיות רווחית בשבילכם ולספק לכם את החופש הכלכלי שאתם מחפשים. ובטח לא תכנית של כסף קל ! כסף קל הוא כסף שתמיד יש בו סיכון גבוה יותר ולא משנה כמה אזהרות יהיו בנושא (גם אם תחתימו אותם), תמיד יהיו כאלה שלא ידעו לקחתלהפנים סיכון מחושב עד הסוף וחלק מהם יכולים להפסיד כסף ולהיפגע. לאחרונה רבים מצטרפים לכל תכנית חדשה בתחום השיווק הרשתי האינטרנטי, השקעות, פירמידות וכו', בלי מחשבה על הסיכון ואנשים נפגעים ומפסידים, וזה קורה שוב ושוב ושוב, זה לא מאוס כבר?

אני בטוח שגם לך נמאס מכל מה שקורה לאחרונה. כל כך הרבה אתרים של כסף מהבית נפתחים יום יום ואנשים מצטרפים ומשווקים כל דבר במקום להתמקד בתחום מסוים שיכול להניב להם את הפירות שהם רוצים. כמובן שכל אחד יעשה מה שהוא רואה לנכון, אבל הוא צריך לחשוב טוב טוב האם כדאי לו להצטרף לכל תכנית חדשה שהוא שומע עליה אפילו אם היא בעלת סיכון גבוה או לא והאם לצרף בכלל מישהו, אולי כדאי לצרף אליה חבר בודד שמבין עניין וסיכונים או אולי כדאי לצרף את כל העולם ואשתו? אין טעם להתפזר בתחומים שונים שנשמעים לכם רווחים- כולם ישווקו אותם בצורה הטובה ביותר בכדי שאתם תיכנסו לתכנית, תיקחו חלק ממנה ותפסידו בה כסף שאנשים אחרים ירוויחו עליכם!

כשאתה משווק כל דבר, אנשים לוקחים אותך פחות ברצינות וזה מוריד את הסיכוי שהם יירשמו דרכך. הם ירצו את התכנית היציבה והרצינית הבאה שיכולה להמשיך שנים רבות ולעשות שינוי בחיים שלמשפחתם והחברים שלהם. אני אישית עובד עם קבוצה גדולה מאוד של יזמים בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום הכסף באינטרנט ואנחנו בוחנים את התכנית הרצינית, היציבה, האמיתית שכולם חושקים בה.

לסיכום, לנו יש את הכוח להציע אותה לעשרות אלפים כדי שאלפים מהם יקחו בה חלק כבר בחודשים הקרובים. זאת נעשה רק לאחר בדיקות כי מדובר בתכנית עם מודל עסקי רציני, יציב ומוכח! אנשים רוצים לעבוד עם אנשים שבאמת יעזרו להם להצליח ומצליחים בעצמם ולא כאלה המחפשים לעשות כסף מהיר ומתעצלים לעבוד בעסקים אינטרנטיים אמיתיים.

תהיו חזקים ויציבים, תהוו דוגמא לאנשים והם ילכו אחריכם!

Leave a Reply

Your email address will not be published.